Zwierzęta Towarzyszące

Aktualności

VetoSkin nagrodzony!

Kochani z wielką dumą i przyjemnością informujemy, że VetoSkin został nagrodzony w prestiżowym konkursie Top for Dog za najlepszy produkt roku w kategorii profilaktyka. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych psom. Nie byłoby to możliwe gdyby nie Wy!  Dziękujemy za każdy oddany głos, za wsparcie i zaufanie jakim nas obdarzyliście. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, zwieńczenie ciężkiej pracy oraz motywacja do dalszych działań. Obiecujemy nie osiąść na laurach i tworzyć kolejne, innowacyjne produkty z myślą o naszych czworonożnych przyjaciołach. Wszystko to, aby każde zwierzę mogło wyglądać, czuć się i żyć jak najlepiej 😊

 

 

 

Zwierzęta czynią nasze życie lepszym!

zasluzeni

Mieliśmy przyjemność wesprzeć Stowarzyszenie Byłych Funkcjonariuszy Służb Mundurowych inicjującego otwarcie „Zasłużyliśmy – Ostoja emerytów” przytuliska dla emerytowanych zwierząt pracujących w służbach mundurowych i ratowniczych.

Godło Dobra Marka dla preparatów PlaqueOff

dobramarkaplaque

 

Pragniemy poinformować, że linia naszych preparatów PlaqueOff  dla psów i kotów otrzymała godło Dobra Marka 2016 w kategorii: „Zdrowie Pupila – preparaty redukujące kamień nazębny i nieprzyjemny oddech”

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek i produktów w różnych kategoriach.
Czujemy się wyróżnieni i bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie!
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą.

VetExpert Team

 

 

 

 

 

BreedExpert Kennel Club – otwarcie Klubu Hodowców

WSPOMAGAMY ZDROWIE I ROZWÓJ

Doceniając pełną pasji pracę hodowców, stworzyliśmy wyjątkowy BreedExpert Kennel Club.

Dzielimy się z Państwem wiedzą i doświadczeniem aby ułatwić osiąganie wybitnych sukcesów wystawowych i hodowlanych. Aby podnosić komfort życia ukochanych przyjaciół oddajemy w Państwa ręce to co mamy najlepsze, produkty dla psów i kotów, wspomagające ich zdrowie i rozwój na każdym etapie życia

Więcej informacji na www.breedexpert.pl

logo breedexpert