Kontakt

Biuro Handlowe

Vet Planet Sp. z o.o.
ul. Brukowa 36 lok. 2,
05-092 Łomianki

tel./fax +48 22 833 74 46

www.vetexpert.pl

Podmiot odpowiedzialny

Vet Planet Sp z o.o.
ul. Brukowa 36 lok.2,

05-092 Łomianki

NIP: 527-25-81-427
Regon: 141519595
KRS: 0000310213

 

Kontakt w Polsce

Dyrektor Działu Marketingu
Marcin Bruś
Pets Product Manager
Ewelina Kassner
Tel.: +48 506 966 948
E-mail: e.kassner@vetexpert.pl
Pet Food Product Manager
Anna Derkacz
Tel.: +48 509 966 391
E-mail: a.derkacz@vetexpert.pl
Dział Obsługi Klienta (zamówienia)
Justyna Wiśniewska
Tel.: +48 22 833 74 46; +48 662 216 773
E-mail: zamowienia@vetexpert.pl
Dział Księgowości
Tel.: +48 22 833 74 46
E-mail: ksiegowosc@vetexpert.pl
Dyrektor Sprzedaży
Radosław Balcewicz
Dział Diagnostyka
lek. wet. Natalia Jackowska
Tel.: +48 508 460 989
E-mail: n.jackowska@vetexpert.pl
Export & Operation Director
Anna Rutkowska
Tel.: +48 662 219 770
E-mail: a.rutkowska@vetexpert.pl
Dział Eksportu
Anna Tadeusiak – Kuncewicz
Tel.: +48 22 833 74 46 wew.3
E-mail: a.kuncewicz@vetexpert.pl
Dział Logistyki
Dominika Lesiak
Dział bujatryczny
Sławomir Kowalczyk
Tel.: +48 510 437 865
E-mail: s.kowalczyk@vetexpert.pl
Klub Hodowców BreedExpert Kennel Club
Maciek Suszek
Tel.: +48 503 074 521
E-mail: bok@breedexpert.pl